Detailing dla twojego samochodu

Skuteczny detailing

Celem auto detailingu jest podniesienie walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, jak jeszcze przedłużenia jego żywotności, oraz co za tym idzie utrzymania dużej cenie nawet przy ew. odsprzedaży. Auto detailing to proces bardzo istotnego, kompleksowego czyszczenia, renowacji i ochron auta albo jego elementów, zarówno na zewnątrz kiedy również wewnątrz, w kierunku zwiększenia walorów pięknych i popularnych pojazdu, oraz jeszcze przedłużenia jego energie i często zwiększa wartość rynkową auta. To wszystko możliwe jest dzięki kosmetykom z tani sklep auto detailing. Podobnie, gdy w sukcesu detailingu samochodowego, i dla motocykli przygotowaliśmy szereg usług pielęgnacyjnych, w obecnym mycie, polerowanie, renowację oraz zabezpieczenie powłoki przed skutkami opadów atmosferycznych, zabrudzeń a innych czynników, które wjeżdżają na jego zmatowienie i uszkodzenie. Jeśli twój samochód wymaga specjalnej pielęgnacji, chciałbyś pozbyć się zarysowań z lakieru, a może zdobył niedawno nowy samochód ale dziwisz się jak dobrze zabezpieczyć lakier przed czynnikami zewnętrznymi typu : owady, sól, deszcz, smoła, i nawet zarysowania – więc dobro trafiłeś !. Naszym nadrzędnym obiektem jest przywrócić samochód stosowany do poziomu praktycznie fabrycznego.

Biorąc pod uwagę wartość pojedynczego zapotrzebowania na usługę dla luksusowego auta, czyli ok. 1750 zł i 800 zł dla samochodu średniej klasy, wartość auto detailingu w mierze kraju dla wszystkiego segmentu może wynieść nawet 90-100 mln zł rocznie – mówi Bartosz Liszkowski. Profesjonalne zabezpieczenie lakieru samochodowego, odnowa wnętrza samochodu, oklejanie auta folią, to zaledwie niektóre usługi, jakie możemy dla Ciebie wykonać. Oczywiście mamy się usługami , takimi jak czyszczenie wnętrza auta, mycie i woskowanie auta i pranie tapicerki, jednak swoja informacja oraz poczucie pozwolą nam zaoferować Państwu znacznie więcej zabiegów, które poprawią nastrój każdego samochodu.

Pomoce tego typu zalicza się zbiorczo terminem car detailing czy auto detailing, ponieważ to teraz każdy z elementów poddany precyzyjnej, czasochłonnej pielęgnacji przychodzi na wynik końcowy, którym stanowi żyć znakomity blask Twojego auta. Auto detailing – proces kompleksowego czyszczenia, renowacji oraz renowacji pojazdu samochodowego albo jego tematów, również na zewnątrz jak również za, w celu podniesienia walorów czystych i użytkowych pojazdu, oraz również przedłużenia jego sił. Ponieważ lakierowanie całego samochodu z nowa jest czasochłonne, i przede wszystkim bardzo istotne, zdecydowaliśmy się na auto detailing.

Detailing wtedy nie tylko renowacja lakieru oraz polerowanie samochodu, lecz również kompleksowe mycie, glinkowanie i wiele różnych procesów. Posiadacze samochodów nowych również odkrywają, że rzetelnie prowadzona kosmetyka toż nie tylko atrakcyjny wygląd auta, ale również znacznie niższa destrukcja lakieru, zabezpieczenie przed utratą świeżości przez lata eksploatacji, no i ofertę uzyskania wyższej wartości gdy nadejdzie czas, by z samochodem się pożegnać. Auto detailing (ang.) – zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, restauracji oraz ochrony pojazdu samochodowego czyli jego tematów, również na zewnątrz kiedy również w, w sensu zwiększenia walorów atrakcyjnych i użytkowych pojazdu, a i przedłużenia jego siły.

Niestety stanowi zatem natomiast częste mycie oraz polerka, lecz mnóstwo działań, zacząwszy z pomiaru lakieru pozwalającego bezpiecznie wykonać usługę, przez usuwanie zabrudzeń takich jak smoła, asfalt czy owady, pozbycie się rys, zadrapań czy wgnieceń, matowienie, usuwanie rys, przywrócenie utraconej głębi koloru, na nałożeniu powłoki ceramicznej skończywszy. Auto Detailing w odróżnieniu od widzianych na placu usług bardziej niż na skutku czystości zajmuje się na wprowadzeniu samochodu do stopnia jak najszybszego fabrycznemu i taki skutek włąśnie osiąga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *